Hírek
    Aktuális
    Álláshirdetés
  Intézményünkről
    Kórház története
    Vezetőség
    Minőségpolitikánk
    Küldetésünk
    Alapítványunk
    Közbeszerzés
    Pályázatok
    Közérdekű adatok
  Betegellátó egységek
    Osztályok
    Diagnosztikai
  egységek
    Szakambulanciák
    Szakrendelések
  Elérhetőségeink
    Cím
    Telefonszámok
  Várólista
    Intézeti várólista

Álláshirdetések

  2016.01.22.

A Kemenesaljai Egyesített Kórház
a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. Törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet

aneszteziológiai szolgálatvezető
munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidős, határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony.

A vezetői megbízás időtartam: A vezetői megbízás határozatlan időre szól.

A munkavégzés helye: Vas megye, 9500 Celldömölk, Nagy Sándor tér 3.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok: Aneszteziológus szakorvosi feladatok ellátása a műtőben, készenléti ügyelet szolgálatban való részvétel, reanimációban való közreműködés az intézmény más osztályain, az aneszteziológiai tevékenységben részt vevő munkatársak tevékenységének szervezése, felügyelete. Preoperativ vizsgálatok elvégzése.

Bérezés: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény , valamint a munkáltatóval történő megállapodás rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:
  • Egyetem, aneszteziológiai és intenzív terápia,
  • aneszteziológia és intenzív terápi szakvizsgát követően - 1 év alatti szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű medikai rendszerrel szerzett tapasztalat,
  • Közalkalmazottként KJT előírásai alapján

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
  • Sürgősségi ellátásban szerzett tapasztalat - 1 év alatti szakmai tapasztalat,
  • Munkahelyhez közeli lakhely

Elvárt kompetenciák:
  • Jó szintű munkabírás, konfliktu kezelés, szerzezőképesség

Pályázat tartalma:
  • Diploma
  • Szakviszga
  • Önéletrajz
  • Motivációs levél

Pályázat benyújtása: Postai úton, a pályázatnak a Kemenesaljai Egyesített Kórház címére történő megküldésével (9500 Celldömölk, Nagy Sándor tér 3.). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 1/2016, valamint a munkakör megnevezését: aneszteziológus szakrovos/főorvos.

Benyújtási határidő: 2016. március 31.

Pályázat elbírálásának módja, rendje: A pályázat benyújtását követően személyes meghallgatásra kerül sor, a pályázatok beérkezésének sorrendjében. Az intézmény működőképességének érdekében a munkáltató a pályazat periódus vége elött is alkalmazhatja az alkalmas pályázót!

Elbírálási határidő: 2016. április 29.

A munkakör betölthető: A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Egyéb lényeges információk: Bérezés megegyezés szerint, bértáblánál magasabb szinten! Közreműködi jogviszony is lehetsége.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Dr. Farkas Péter főigazgató nyújt, a +3695420004-es telefonszámon..